گالری
گیرنده لایکا GS18T

 


  

سریعترین گیرنده در جهان         

لایکا سوئیس با ارائه گیرنده GNSS جدید خود پنجره ای جدید را به روی نقشه برداری سریع و بدون دغدغه را گشود . گیرنده ی مولتی فرکانس جدید لایکا به نام GS18 T به عنوان سریعترین گیرنده ی GNSS شناخته شده و  با کاربری راحت و بسیار ساده و بدون نیاز به کالیبراسیون تیلت سنسور و بدون نیاز به تراز کردن ژالن سریع ترین محسوب میشود.

 لایکا GS18 T با بهره مندی از تکنولوژی TILT Compensation برای صرفه جویی در زمان و هزینه های پروژه های نقشه برداری بهینه شده است.به کمک GS18 T نقشه بردار قادر است تمامی عملیات نقشه برداری زمینی را بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن و تنطیم حباب تراز با بالترین سرعت ممکن انجام داد.

کمپانی لایکا ژئوسیستم با نو آوری خاص جهت سیستم جبران شیب با ترکیبی از آخرین فن آوری های صنعت GNSS و سنسور  IMU واقع بینانه ترین سیستم Tilt Survey را به ارمغان آورده است،به طوری که این سیستم به صورت کاملا منحصر به فرد نیازی به کالیبراسیون نداشته و در برابر امواج مغناتیسی مقاوم و ایمن می باشد.

در گیرنده ی  GS18T تمرکز بر زمان و نظارت صحیح و اصولی به محیط اطراف در عملیات معمول مهندسی نقشه برداری سرلوحه طراحی قرارگرفته و با تکنولوژی های منحصر به فرد آن حداقل ۲۰ درصد صرفه جویی در وقت و هزینه های هر پروژه با آن برآورد می شود.

 

سرویس  SmartLink

با خدمات جهانی  Smartlink از موقعیت یابی دقیق و بدون قطع شدن لذت ببرید . حتی زمانی که سرویس دریافت  تصحیحات محلی به دلیل ازدهام زیاد و یا تاخیر در آنتن دهی اینترنت غیر قابل دسترسی باشد میتوانید همچنان با دقت بالا نقشه برداری کنید.  , حتی زمانی که هیچ داده ی از ایستگاههای مرجع  وجود نداردبراحتی میتوانید همانند یک گیرنده متحرک شبکه کار کنید.

(استفاده از این سرویس نیازمند خرید آبونمان میباشد.)

   

 


  

 

سایر ویژگیهای GS18 لایکا

نرم افزار جذاب  :

گیرنده هوشمند  GS18 با   نرم افزارانقلابی  Captivate  ارائه میشود که قابلیت نمایش  داده های پیچیده  سه بعدی را یصورت  واقعی تر و کارامد تر و بصورت  مدل های ۳ بعدی را دارد .

وجود صفحه نمایش لمسی آشنا برای کاربران (شبیه گوشی های هوشمند)  و نرم افزارهای چیده شده در صفحه شبیه گوشی ها ، کاربران براحتی متوانند با انواع داده ها و طرح های پیچیده کار کنند .

 بدون در نظر گرفتن آنکه شما در حال استفاده از GNSS , توتال استیشن و یا هر دو آنها هستید ، محیط کار یکسان و بسیار ساده میباشد .

 

امکانات بیشمار

زمانی که  Captivate در حال ضبط کردن و مدل سازی داده ها بر سر زمین است ,نرم افزار infinity لایکا در حال پردازش اطلاعات در دفتر کار شماست , انتقال روان داده ها تداوم حرکت پروژه شما را تضمین میکند ,لایکا captivate و  infinityبرای ادغام داده های نقشه برداری قبلی و ویرایش سریعتر و کارامد تر به صورت همزمان کار میکنند

  

خدمات پس از فروش تنها با یک اشاره

در راستای یک خدمات پس از فروش فعال, شبکه ای جهانی از افراد حرفه ای و با تجربه تنها به اندازه ی یک کلیک کردن با شما فاصله دارند تا شما را به بهترین شکل در حل مشکلتان یاری کنند

 

کامپیوتر دستی  قدرتمند همراه شما :

در یک کنترلر یا تبلت ,تمامی دفتر کار خود را به همراه دارید و در آن زمان  شما پی میبرد که قابلیت چیره شدن بر تمامی محیط توسط دستان شما ممکن میباشد , کنترلر   CS20و تبلت  CS35نهایت کنترل و راحتی را توسط تغییر پذیری کامل  ارائه میکند, تکنولوژی صفحه ی لمسی  برای راحتی و تسریع امکان پردازش داده ها را در حالی که شما شاهد تصویر ۳ بعدی هستید تجربه ای متفاوت از  Viva GS18برای شما رقم میزند

وجود کنترلر های CS20 Disto که مادول متر لیزری را در خود دارد عملیات نقشه برداری از نقاط پنهان از دید ماهواره ها بسیار ساده تر و سریعتر شده است.

دیدن صفحه مربوط به کنترلر CS20 لایکا هم خالی از لطف نیست.CS20_low res

از اینجا وارد شوید و یا روی تصویر کنترلر کلیک کنید.


باید این مجموعه را تجربه کنید تا تفاوتهای آن را ببینید.

 

    common pic_en  
   
 
 
 
   
 
   
 
 
سیستم تعین موقعیت ماهواره ای تا سال 2020 :
آیا میدانستید سال 2020 سال تکامل سیستم های در حال توسعه تعین موقعیت ماهواره ای بوده و وضعیت فلکی ماهواره ها تا آن زمان به تکامل خواهد رسید.  بیشتر بدانید >
 
 
 
 
       
 

 

قابلیت ردیابی تمامی ماهواره های موجود در آسمان کشور :

GPS (L1, L2, L2C, L5) , Glonass L1,L2
BeiDou (B1, B2, B32),  Galileo  E1, E5a, E5b, Alt-BOC, E62
QZSS3, SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN), L-band

 

 

  •  تعداد کانالهای مستقل برای ردیابی  555 کانال 
  • پشتیبانی از شبکه های LTE نسل چهارم موبایل برای اتصال با بیشترین سرعت به اینترنت

پشتیانی از شبکه های ایستگاه های دائمی :

میتوانید شبکه  ایستگاه دائمی شهرداری تهران را به دستگاه معرفی کردن و تحت آن به دقت چند سانتیمتر در برداشت یا پیاده کردن نقاط برسید.

هم اکنون شبکه های ایستگاه دائمی ذیل در کشور فعال میباشند :

  •  سمت        شبکه شهرداری تهران
  • سیما         شبکه شهرداری اصفهان
  • شمیم        شبکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  • هدی          شبکه سازمان نقشه برداری کشور

 

راهنمای تصویری اتصال به شبکه های RTK و استفاده  گیرنده GS16/18 در شبکه

   

  لوازم جانبی اصل 

اجرای درست یک پروژ منوط به استفاده  از لوازم و ابزار مناسب میباشد

استفاده از لوازم جانبی تقلبی و بی کیفیت در شان کابران تجهیزات لایکا نیست. 

 

 

 

 

 

دانلود  

 

Leica GS18 T brochure

Leica GS18 T data sheet

GNSS Accessories