گالری
گیرنده های GNSS ایستگاههای دائمی

 

 

گیرنده و  سرور مرجع GNSS مدل GR30 و Leica GR50        
     

 Leica VADASE

 

راهکاری مطمئن  برای حال و آینده 

سرورهای مرجع GR30 و Leica GR50 برترین و به روز ترین گزینه برای پیاده سازی شبکه های ایستگاه های دائمی  GNSS می­باشند. بدون در نظر گرفتن نوع کاربردها، عموما تمامی شبکه ­های دائم و غیردائم GNSS سیگنالهای دریافتی و ارسالی خیلی دقیق  را به مدت 24 ساعت در هفت روز هفته ارائه می­کنند لذا لازم است این گیرنده ها قابل اطمینان ، انعطاف پذیر و برحوردار از خدمات پس از فروش 24 ساعته یاشند . . سرورهای مرجع GR50 و GR30 خیلی بیشتر از یک گیرنده دائمی مرجع  بوده و محصولات متنوعی را در زمینه ارسال تصحیحات GNSS ارائه می­دهند.

کارآیی سیستم GNSS برای امروز و فردا

برای هر کاربردی، تحقق کامل نیازها وقابلیت  کار در شرایط سخت محیطی آرزوی همگان  می­باشد. با طراحی کارایی بالا و با در نظر گرفتن شرایط آینده، GR50 و GR30 با موتور جدید GNSS با 555 کانال، تمامی سیستم­های حال و آینده سیستمهای ماهواره­ای GNSS مانند GPS ، GLONASS، Galileo و BeiDou و همچنین سیستمهای ماهواره­ای محلی مانند QZSS و SBAS را پشتیبانی می­کنند.

دیگر لازم نیست نگران قدیمی شدن گیرنده GNSS خود و عدم استفاده از فن آوری های روز دنیا باشید . در سری های جدید گیرندهای لایکا در مورد توسعه فن آوری تعین موقعیت ماهواره ای به خریداران تضمین داده میشود تا حداقل برای 5 سال تمامی ماهواره ها قابل ردیابی بوده و پس از آن نیز با آپگرید سخت فزاری یا حتی نرم افزاری گیرنده شما بروز شود.

    تکنولوژی ابتکاری + SmartTrack دیتا با کیفیت بالا را حتی در سخت­ترین شرایط تضمین می­کند.

     
     

 

 

هوشمند و قابل اعتماد

GR50 و GR30 کاربردهای مختلفی مانند  بکارگیری در شبکه های RTK، شبکه­ های ثابت  پس پردازشی ، کاربردهای تک ایستگاه مرجع، برداشت موردی، رفتارسنجی سازه ­ها، مطالعات اتمسفری و زلزله ­شناسی، برداشت­های ساحلی و نزدیک ساحلی را پشتیبانی می­کند. این سرورهای مرجع برای عملیاتهای قابل اعتماد با چندین درگاه برای ارتباط مخابراتی  و  منبع تغذیه و ضبط اطلاعات  طراحی و ساخته  شده ­اند.

طراحی هوشمند نرم ­افزار سیستم عامل  گیرنده ­هابا نام  Leica RefWorx، کاربردهای وسیع و همچنین امکانات وسیع و متنوع سخت ­افزاری را در اختیار قرار میدهد .. در نتیجه می­توان هر سیستمی را با توجه به کاربرد مشتری بطور خاص بوجود آورد، برخی از این قابلیت ها عبارتند از :  ضبط چندگانه اطلاعات RINEX و سرویسهای FTP، قابلیت اتصال چندین کاربر RTK بطور همزمان و قابلیت Ntrip بصورت فراگیر (Caster, Server, Client)

     
 

رفتار سنجی ایستگاه و سیستم VADASE

اطلاعات مشروح درباره حرکت سازه­ های ساخت بشر و طبیعی و همچنین راه ­حل­های مختصات یابی آنی به دانشمندان، محققان و مهندسان ارائه می­گردد. درگیر کردن سه کاربرد متفاوت در رابطه با حالتهای RTK نسبی و رفتارسنجی ایستگاه به کمک RTK شبکه­ای برای نیازهای متفاوت شامل :

  • ایستگاه مرجع: برای رفتارسنجی استحکام پیلار و آنتن ایستگاه دائمی مرجع
  • رفتارسنجی: برای رفتار سنجی مقاومت و استحکام نقاط حیاتی سدها، پلها و رانش زمین
  • شبکه RTK: برای محاسبه نقاط ایستگاه دائمی به مانند یک Rover که باعث می­شود تصحیحات ارسالی شبکه و RTK آنالیز شود و کارایی سیستم مشخص شود.

سیستم Leica VADASE بطور خودکار اطلاعات لحظه ­ای درباره جابجایی­ های سریع که بطور مثال هنگام زلزله ایجاد می­شوند را ارسال می­کند.

   

Web Interface Online

میتوانید با اتصال به یک گیرنده واقعی و در حال کار ایستگاه دائمی احساس واقعی از عملکرد و ویژگیهای آن داشته باشید.

کافیست روی تصویر بالا کلیک کنید.

 
 
 
     
 
 

کنترل کامل، آسان و ایمن

با تشکر از اینترفیس وب فراگیر و کاربرپسند RefWorx، کاربران تازه­کار و کاربران بسیار حرفه­ای می­توانند کنترل کامل و آسان بروی گیرنده مرجع داشته باشند. نفع حداکثر با کمترین کوشش بواسطه سیستم راهنمایی پیکربندی ساده، بروزرسانی اتوماتیک نرم­افزار داخلی، قابلیت plug-and-play، سیستم اطلاع­رسانی اتوماتیک توسط ایمیل و پشتیبانی از پروتکل SNMP حاص می­گردد. مدیریت پیشرفته کاربران همراه رمزگذاری HTTPs و SSL و فایروال داخلی گیرنده امنیت کامل سیستم و داده­ها را ایجاد می­کند.

نرم افزار مرکز کنترل   Leica Spider

سرورهای مرجع بطور کامل در تمامی نرم­افزارهای Leica Spider قابل نصب هستند. یک مجموعه کامل از نرم­افزارها که سرویسهای مختلف RTK را ارائه می­دهند. این نرم­افزارها مجموعه­ای از عملیات کاربرپسند و منطبق با کاربردهای مختلف شبکه RTK و خدمات رفتار سنجی ارائه می­گردد.

     

 

دانلود ها :