گالری
تعمیرگاه و خدمات پس از فروش

 

درراستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان دستگاه های لایکا، آزمایشگاه و مرکز سرویس شرکت ژئوبایت با دارا بودن پرسنل آموزش دیده در کمپانی لایکای سوئیس و نیز خریداری ابزارهای استاندارد و خاص مربوطه, اقدام به راه اندازی بزرگترین مرکز سرویس و خدمات در منطقه را نمود. این تعمیرگاه در حال حاضر به عنوان یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین مراکز سرویس لایکا, پس از گذراندن سه دوره تست های بسیار سخت گیرانه فنی, موفق به اخذ گواهی انحصاری احراز صلاحیت فنی شرکت لایکا گردیده است .بدین ترتیب گواهی سرویس و کالیبراسیون ارائه شده از طرف این شرکت دارای ارزش بین المللی بوده و قابل ارائه در سایر کشورها می باشد.

 

 

همچنین آزمایشگاه این شرکت, پس از انجام ممیزی توسط مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) مفتخر به اخذ گواهینامه استاندارد17025گردید و در حال حاضر نام شرکت ژئوبایت در لیست همکاران سازمان ملی استاندارد ایران موجود در وب سایت این سازمان ثبت گردیده است.


  ویژگی های تعمیرگاه شرکت ژئوبایت :

 مرکز سرویس شرکت ژئوبایت بزرگترین، مجهزترین مرکز تعمیر و سرویس و کالیبراسیون دستگاه های لایکا در کشور  می باشد. شایان ذکر است با توجه به گواهی انحصاری احراز صلاحیت فنی شرکت لایکا، این مرکز تنها تعمیرگاه مجاز شرکت لایکا در ایران می باشد.

قطعاً هر تعمیرگاهی برای ارائه خدمات فنی خود نیازمند یک سری تجهیزات و امکانات می باشد اما شرکت    لایکا جهت ارائه خدمات فنی استاندارد و با کیفیت خود، تعمیرگاه نمایندگی های انحصاری خودرادرسراسر  دنیا ملزم به داشتن یک سری تجهیزات ویژه کرده است که علاوه بر سایر ابزارها جهت انجام سرویس و تنظیمات مورد نیاز برای یک توتال استیشن در یک تعمیرگاه استاندارد، الزامی می باشند. 

 

این ابزارها برای انجام سرویس و تنظیمات استاندارد حتما مورد نیاز می باشند. قابل توجه اینکه علاوه بر موارد مذکور یکی از اصلی ترین فاکتورها، گذراندن دوره های سالیانه مربوط به تعمیرات در شرکت لایکای سوئیس توسط مهندسین و تکنسینهای تعمیرگاه می باشد.

 

 

تعهدات ما:

       ▪ انجام سرویس و تعمیر دستگاه های مشتریان بر طبق استانداردهای شرکت لایکای سوئیس.  

       ▪ انجام کالیبراسیون دستگاه های مشتریان بر طبق استانداردهای کمپانی سازنده و نیز الزامات استاندارد ISO/IEC17025 

       ▪ ارائه خدمات پشتيباني مستمر. 

       ▪ به روزرسانی هرچه بیشتر پرسنل مشغول به فعالیت دربخش سرویس و خدمات شرکت ژئوبایت از طریق اعزام آنها به شرکت لایکاژئوسیستمز در کشور سوئیس، جهت شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات استاندارد دوربین ها. مركز سرويس و تجهیز آن به آخرین تکنولوژی و ابزارهای توصیه شده توسط کمپانی سازنده.

       ▪ به روزرسانی هرچه بیشتر مركز سرويس و تجهیز آن به آخرین تکنولوژی و ابزارهای توصیه شده توسط کمپانی سازنده.

       ▪ و مهمترين تعهد ما جلب رضايت مشتريان است

   

 


 

 تصویر گواهی نامه تائید صلاحیت آزمایشگاه شرکت ژئوبایت  
دانستنی هایی در مورد سرویس و تعمیر تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری    
   
انواع و سطوح  سرویس و کالیبراسیون تفاوت خدمات کالیبراسیون و خدمات تعمیر و تنظیم  چیست ؟
   
DSCN1560 1468069737_isaco-19 
دشمنی بنام ESD مراقب دام مراکز خدمات پس از فروش غیر مجاز باشیم. 
 ویدیو ها