گالری
مولتی استیشن MS60 لایکا

  

 اولین دستگاه مولتی استیشن دنیا با قابلیت خود آموزی        

 

   شرکت لایکای سوئیس،با وجود قدمت 200 ساله در ارائه تجهیزات اندازه گیری دقیق ، جهت  برآورده کردن تقاضای جهانی  در زمینه ژئوماتیک و ساختمان، دائماً در حال تغییر و ارائه راهکارهای جدید است، در این راستا لایکا اولین دستگاه مولتی استیشن دنیا را ارائه نموده است که حاصل تلفیق چندین نوع  تکنولوژی اندازه ­گیری  دقیق در یک دستگاه   هوشمند است. 

هیچ لیزر اسکنری نمیتواند تا فاصله 2000 متری با دقت نقشه برداری (2mm + 2ppm)عوارض را اسکن کند و با دقت زاویه ای 1 ثانیه نقشه برداری کند و در انواع عملیات مانیتورینگ ، هدایت تونل ، سد سازی ، پیاده کردن و کنترل مسیر و ...  تا فاصله 10 کیلومتر با منشور با دقت 1mm + 1.5ppm بکار گرفته شود. مولتی استیشن لایکا اولین در نوع خود است.

دوربین 5 مگا پیکسل دستگاه میتوانید تصاویر با کیفیت عالی و فیلم های 20 فریم در ثانیه تهیه نماید تا همواره از اطلاعاتی که برداشت میکنید مدارک و مستندات کافی در اختیار داشته باشید

 

دستگاه Nova MS60 اولین دستگاه مولتی استیشن خودآموز جهان است که با وجود انواع چالش ها و شرایط سخت   محیطی ،   به شکل پیوسته و هوشمندانه  با هر نوع شرایط محیطی تطابق پیدا میکند. از این رو این دستگاه را خود آموز مینامند.

در مقایسه با مدل قبلی عملیات اسکن کردن توسط این دستگاه، از طریق ایجاد سریع ابر نقاط بوسیله روی هم انداختن نقاط قرائت شده و مدل­های سه بعدی ساده­ تر شده است. تصاویر واضح­تر شده و مشاهده آنها در یک صفحه نمایش 5 اینچی جدید، راحت­ تر گردیده است.

 

در حقیقت، قابلیت­های منحصر به فرد این دستگاه، تجربه جدیدی از فن ­آوری  اندازه گیری  مختصات را ارائه می­نماید.

 

سایر امکانات  مولتی استیشن لایکا  Leica Nova MS60 

 

  • نرم ­افزار جذ اب

دستگاه مولتی استیشن Leica Nova MS60 همراه با   نرم افزارانقلابی  Captivate  ارائه میشود که قابلیت نمایش  داده های پیچیده  سه بعدی را  واقعی تر و کارآمد تر و بصورت  مدل های ۳ بعدی را دارد .

با وجود صفحه نمایش لمسی آشنا برای کاربران (شبیه گوشی های هوشمند)  و اپلیکیشن های  چیده شده در صفحه شبیه گوشی ها ، کاربران براحتی میتوانند با انواع داده ها و طرح های پیچیده کار کنند .

 بدون در نظر گرفتن آنکه شما در حال استفاده ازگیرنده  GNSS , توتال استیشن و یا هر دو آنها هستید ، محیط کار یکسان و بسیار ساده میباشد و شما در کپتیویت کار خواهید کرد.

 

  • امکانات نامحدود

در حالیکه  نرم افزار کپتیویت لایکا ،  داده­ ها را در محل فیلد جمع ­آوری و مدل­ سازی می­کند، نرم ­افزار Leica Infinity عملیات پردازش اطلاعات در دفتر کار را بعهده خواهد داشت. انتقال سریع و بی عیب و نقص اطلاعات متضمن حرکت پروژه در مسیر طراحی شده خود است. نرم ­افزارهای Leica Captivate و Leica Infinity برای حصول کارآمدی بیشتر و دسترسی به اطلاعات نقشه­ برداری قبلی و ویرایش سریعتر پروژه ­ها به خوبی هماهنگ هستند.

 

کاربرد در پروژه های معدن:

یکی از نیاز های معادن ، خصوصا معادن روباز اندازه گیری دقیق تغیر شکل رویه ها و سینه کار پس از انفجار یا برداشت با ماشین های حفاری می باشد.اساسا مدیریت معدن ، پرداخت به پیمانکاران و برنامه ریزی برداشت از معادن نیازمند این اطلاعات هندسی می باشد.

مولتی استیشن لایکا بر اساس ویژگیهای منحصر بفردی ازقبیل قابلیت اسکن سطوح در فواصل بلند ،دقت بالا درر برداشت مختصات نقاط ، سرعت برداشت ، برنامه های نصب شده روی دستگاه و ... میتواند بهترین انتخاب در نقشه برداری پروژه های معادن روباز باشد.

 

  • خدمات پشتیبانی به  مشتری تنها با یک کلیک

یک شبکه جهانی از متخصان حرفه­ای از طریق Active Customer Care تنها به اندازه یک کلیک تا راهنمایی شما در مورد هر مشکلی با شما فاصله دارند. از بین بردن تأخیر زمانی بوسیله خدمات فنی درجه یک کارها را با پشتیبانی مشاوره­ای عالی، سریعاً به پایان رسانیده و بوسیله امکان ارسال و دریافت آنلاین اطلاعات به واحد خدمات، از مراجعات حضوری هزینه­بر جلوگیری می­نماید. یک پکیج مراقبت مشتری مناسب علاوه بر کنترل هزینه­ها، همیشه و همه جا شما را تحت پوشش خواهد داشت و به این ترتیب به شما به عنوان یک مشتری، آرامش خاطر خواهد بخشید.

 

  • نرم افزار متنوع قابل انتخاب برای پردازش داده ها

نمونه کارهای عملی و قابل مشاهده برای هر نرم­ افزار به شما این اختیار عمل را می­دهد تا برحسب نیاز  خود در انجام پروژه، آنها را انتخاب کنید.

نرم­ افزارهای Leica MultiWorx  AutoCAD، Leica Cyclone،  GeoMos، Leica Infinity، پکیج ­های مختلف نرم­ افزاری لایکا  میباشند که میتواندد برای پردازش داده های خروجی مولتی استیشن مورد استفاده قرار گیرند.

 همجنین  نرم­ افزارهای منتخب ارائه شده توسط سایر تأمین کنندگا نیز امکان پردازش  این داده های سه بعدی  را دارند با  انتخاب  یک راه­کار متناسب با نیاز خاص خود   یک تجربه خوب، متمرکز و همه جانبه از مجموعه داده ­های متنوع نقشه برداری خواهید داشت .

 

  • Dynamic Lock (قفل پویا روی منشور)

این قابلیت جدید، تا حد بسیار زیادی قابلیت قفل روی منشور ATRplus در این مولتی استیشن را بهبود بخشیده است. این مهم از طریق افزایش بازده بوسیله محدوده جستجوی بزرگتر برای قفل شدن روی منشور تحرک محقق می­شود. مولتی استیشن می­تواند هم در موقعیت­های نقشه ­برداری استاندارد و هم در کاربردهای کنترل ماشین ­آلات با جابجایی سریع مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت قفل کردن روی منشور گرد از فاصله 1500 متری در کمترین زمان و به سریعترین شکل کار هر دستگاهی نیست.

 

لایکا همواره در ارائه جدید ترین فن آوری ها پیشگام بوده است .

   
 
 
 

common pic_en
 
 

 

 

 

 

 

 

XOQV_5948

 
     
     
     
     
     
     
     

Downloads :