گالری
Zeno 20 +Disto

Leica Zeno 20 + DISTO™ S910: gamtec


 

 جبران ضعف گیرنده های GPS در نقاط با دید محدود آسمانی با فن آوری اندازه گیری نقطه به نقطه        

علاوه بر موارد و ویژگیهای ذکر شده برای زینو 20 ....

ترکیب متر لیزری جدید لایکا Disto S910  وZeno 20 لایکا ، چگونگی جمع آوری اطلاعات ازطریق سیستم های  GNSS  را متحول کرد. با این تحول در تکنولوژی gamtec  و رسیدن به دقت بالا در اندازه گیری فاصله ها و زوایا  بوسیله Disto S910 و ارسال آن ها به Zeno 20  درست زمانی که دریافت اطلاعات لحظه ای در فضای GNSS  یک چالش محسوب می شود ، دیگر به یک مشکل قدیمی بدل شده است.

 

یک ترکیب موفق

Disto S910  توانایی اندازه گیری دقیق زوایا و جهت ها را دارا است و با موقعیت دریافتی دقیق از   zeno 20 باعث شده انقلاب صنعتی عظیم در دریافت دور از دسترس و ایمن داشته باشیم.

       
     
 

نرم افزار zeno mobile  که بروی zeno 20  راه اندازی می شود به شما اجازه می دهد براحتی بتوانید طی یک ارتباط ، داده های اندازه گیری شده توسط Disto S910 بسته به پروژه شما به دستگاه وارد شود .

یک راه ساده و مقرون به صرفه برای از بین بردن محدودیت های GNSS  همزمان با بالا بردن اطمینان.

 

اندازه گیری offset

اندازه گیری و قرائت نقاط offset  و انتقال اطلاعات لازم با انجام کلیک بروی Zeno 20  در سیستم مختصاتی تعریف شده از سوی کاربر بسیاد ساده است.

 

برای رسیدن به دقت مطلوب لازم است مجموعه روی سه پایه مطمئن و در محلی که استقرار ماندگار سه پایه میسر است صورت گیرئد تا در حین کار نشست سه پایه و جابجایی نقطه اندازه گیری خطا ایجاد نکند.

   

common pic_en

 

 

 سایر ویژگیهای این مجموعه :

 

  • از بین بردن محدودیت های GNSS و فواصل موجود در فضای کاربری آن توسط راه های آسان و مقرون به صرفه .
  • رسیدن به دقت های بالا از طریق قرائت زاویای مکانیکی و پایداری وضعیت های استقرار با دقت بالا
  • افزایش ایمنی و عدم نیاز به بستن خیابان و راه جهت اندازه گیری نقاط در طرف دیگر خیابان ، همچنین عدم نیاز به استقرار در خیابان های شلوغ برای اندازه گیری مجاری و را ه های آب
   
فیلم های آموزشی و معرفی گیرنده های زینو 20 لایکا 
 
 
     
 

 

زبان فارسی نیز هم در اندروید و هم در نرم افزار های Zeno Mobile و Zeno Connect پشتیبانی میشود . نگران یاد گیری زبان های خارجی برای استفاده از این فن آوری روز دنیا نباشید. شما فط کارتان را انجام دهید و اطلاعات هندسی و توصیفی را باهم جمع آوری کنید

.keyboard-apple

    common pic_EN   
    2016-06-20_153316  
         

Downloads :