گالری
Zeno 20

 

 فراتر از گیرنده GPS        

رشد تکنولوژی در یک دستگاه کم حجم  سبک قابل ملاحظه است،

لایکا با گیرنده  Zeno 20  توانسته تغییراتی در برداشت داده های  GIS  بوجود آورد.

همچنین :

  • سادگی آن باعث می شود استفاده از آن اجتناب ناپذیر باشد
  • دقت آن با عث اطمینان خاطر شما شده
  • وکارآیی بالای آن باعث تغییر روند کاری شما می شود

در مدلهای اندرویدی حتی بدون نیاز به آموزش و فقط چند دقیقه پس از تحویل گرفتن دستگاه میتوانید کار برداشت خود را شروع کنید و بسادگی به اشتراک گذاشتن عکس در شبکه های اجتماعی داده های برداشت شده را به سرور آنلاین Drop Box و یا کارت حافظه دستگاه بفرستید.

پشتبانی از شبکه های ایستگاه های دائمی :

میتوانید شبکه  ایستگاه دائمی شهرداری تهران را به دستگاه معرفی کردن و تحت آن به دقت چند سانتیمتر در برداشت یا پیاده کردن نقاط برسید.

هم اکنون شبکه های ایستگاه دائمی ذیل در کشور فعال میباشند :

  •  سمت        شبکه شهرداری تهران
  • سیما         شبکه شهرداری اصفهان
  • شمیم        شبکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  • هدی          شبکه سازمان نقشه برداری کشور
   

 

شبکه سمت شهرداری تهران

2016-08-15_143553

 
     
 

زبان فارسی نیز هم در اندروید و هم در نرم افزار های Zeno Mobile و Zeno Connect پشتیبانی میشود . نگران یاد گیری زبان های خارجی برای استفاده از این فن آوری روز دنیا نباشید. شما فط کارتان را انجام دهید و اطلاعات هندسی و توصیفی را باهم جمع آوری کنید

keyboard-apple

    common pic_en  

اگر کاربر گیرنده های GPS باشید قطعا تجربه مواردی را که امواج  GPS به سختی دریافت میشوند را دارید . با فن آوری های Gamtec  و apogeetec  میتوانید با نقطه ای با دید باز آسمان مستقر شده و اطلاعات هندسی را با متر لیزری برداشت کرده و مختصات نقاط را با همان فرمت GPS ثبت کنید.

امکان برداشت داده های توصیفی و تصویری :

زینو 20 علاوه بر اینکه داده های هندسی را با دقت بالا در اختیارتان میگذراد ، اطلاعات توصیفی را نیز میتوانید در دیتابیس تعریف شده ذخیره نماید . بدین ترتیب به محض پایان عملیات برداشت شما داده ها را با فرمت Shape فایل آماده دارید و میتوانید به محیط ArcGIS وارد نمایید.

این داده ها را میتوانید به محیط های Cloud از قبیل DropBox به اشتراک بگذارید تا بدون نیاز به مراجعه شما به دقتر ، کارشناس مربوطه تمام داده های جمع آوری شده را آنلاین در اختیار داشته باشد.

همچنین با دوربین عکاسی قدرتمند قرار داده شده در دستگاه میتوانید تصاویر با کیفیت خوب از نقظه برداشت شده را در دیتابیس خود ذخیره نمایید. این قابلیت برای برداشت داده های شهری از قبیل موقعیت مبلمان شهری ، وضعیت عوارض شهری ، وضعیت پل ها و آسفالت خیابان ، خط کشی معابر و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

 امکان تعریف مدل و دیتابیس GIS در محیط مایکروسافت اکسل و انتقال ساده آن به گیرنده زینو 20 از ویژگیهای منحصر بفرد این گیرنده میباشد.

بخاطر این ویژگیهاست  که  آن را فراتر از GPS میدانیم .

در صورت علاقه مندی کارشناسان ژئوبایت را مطلع سازید تا برنامه ای را برای نمایش کارکرد دستگاه و استفاده از دستگاه توسط خودتان ترتیب دهند. باید این دستگاه را از نزدیک ببینید تا ویژگیهای خاص آن را لمس نمایید.

   

فیلم های آموزشی و معرفی گیرنده های زینو 20 لایکا  
 
 
     
 

   

2016-06-20_152326
 
   arcgis