گالری
درباره شرکت ژئوبایت

 

 

 

   

 

شرکت ژئوبایت   با نام ثبت شده "فن­ آوری داده ­های زمین" و برند ثبت شده  "GeoBite" که اختصار عنوان GEO Based Information Technology می­باشد در سال 1381 آغاز به کار کرد. این شرکت توسط جمعی از با تجربه ترین و با سابقه ­ترین افراد در زمینه ارائه سیستمهای نوین اندازه­ گیری دقیق و نقشه ­برداری و با هدف ارائه راه­ حل­های نوین و برترین فن­ آوریها در بحث ژئوماتیک و علوم مرتبط به زمین تشکیل گردید.

 

  Geobite_logo_with_shade_5cm
   

 

فعالیت این شرکت در سال اول و دوم بر ارائه سیستم­های Enterprise GIS و ارائه تجهیزات و گیرنده­ های دقیق GPS بنا شده  در سال سوم با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت لایکای سوئیس فعالیت­های آن توسعه یافته و از آن زمان بعنوان یکی از برترین شرکت­های ارائه کننده سیستم­ها و تجهیزات مرتبط با علوم ژئوماتیک از مرحله مشاوره در انتخاب تجهیزات و  روش­ها  تا طراحی و پیاده­ سازی سیستم­ها و راه ­اندازی و آموزش آنها مطرح بوده است.

اين شركت با برخورداري از مديران و كارشناسان مجرب در زمينه ژئوماتيك ، اهداف خود را ارائه تجهيزات و راه حلهايي براي گرد آوري و اندازه گير ي عوارض طبيعي و مصنوعي دنياي پيرامون ، مدلسازي و ويرايش اين اطلاعات مكاني و متعاقبا"‌ نمايان سازي اين اطلاعات بصورت نقشه و يا مدلهاي سه بعدي كامپيوتري قرار داد .

از جمله افتخارات این شرکت تسهیل و دستیابی جامعه نقشه­ برداری به برترین برند شناخته شده در این زمینه با 200 سال قدمت در ارائه این فن ­آوریها بوده است.

برند لایکا (مجموعه ویلد  و کرن سابق) سالهای طولانی است که پرفروش­ترین و پرکاربردترین تجهیزات نقشه برداری در کشور بوده و بر پایه قیمت مناسب، خدمات پس از فروش در سطح جهانی، در دسترس بودن قطعات یدکی و بروز رسانی­ های لازم توانسته به یک استاندارد در این زمینه تبدیل شود.

 

علاوه بر همکاری با شرکت لایکا، شرکت ژئوبایت در زمینه ارائه تجهیزات لرزه ­نگاری با شرکت نانومتریکس کانادا بعنوان برترین محصول در نوع خود همکاری می­نماید.  

 

در حال حاضر شرکت ژئوبایت بعنوان نماینده رسمی شرکتهای ذیل فعالیت می­نماید:

  • شرکت لایکا ژئوسیستمز سوئیس
  • شرکت نانومتریکس کانادا
  • شرکت هگزاگون مترولوژی

 

توضیح اینکه این شرکت مفتخر است طی سالیان متمادی فعالیت به عنوان نمایندگی شرکت های معتبرفوق, هزاران دستگاه از سیستم های نقشه برداری مانند توتال استیشن, ترازیاب, جی پی اس دقیق, مترهای لیزری وغیره و نیز سیستم های لرزه نگاری به شرکت های بزرگ و کوچک داخلی وخارجی و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی فروخته و تحویل داده است. تا جایی که شرکت ژئوبایت موفق به اخذ لوح تقدیر از مدیران شرکت لایکا در سال 2005 به عنوان بهترین نمایندگی خاورمیانه گردید.

شایان توجه است که این شرکت موفقیت خود را در اخذ تعداد زیادی تقدیرنامه از مشتریان بزرگ داخلی و خارجی را در طی این سالیان سرمایه خود دانسته و به این ارضاء حس رضایتمندی مشتریان مفتخر است.

 

مرکز سرویس ژئوبایت :

 آزمایشگاه و مرکز سرویس شرکت ژئوبایت با دارا بودن پرسنل آموزش دیده در کمپانی لایکای سوئیس و نیز تهیه ابزارهای استاندارد و خاص مربوطه , اقدام به راه اندازی بزرگترین مرکز سرویس و خدمات در منطقه را نمود. این تعمیرگاه در حال حاضر به عنوان یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین مراکز سرویس لایکا, پس از گذراندن سه دوره تست های بسیار سخت گیرانه فنی, موفق به اخذ گواهی انحصاری احراز صلاحیت فنی شرکت لایکا گردیده است .

همچنین آزمایشگاه این شرکت, پس از انجام ممیزی توسط مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) مفتخر به اخذ گواهی استاندارد 17025گردید و در حال حاضر نام شرکت ژئوبایت در لیست همکاران سازمان ملی استاندارد ایران موجود در وب سایت این سازمان ثبت گردیده است.

 

 تعهدات ما:

       ▪ ارائه مشاوره صحيح براي انتخاب راه حل و يا دستگاه مناسب براي كاربرد مورد نظر 
       ▪ ارائه آموزشهاي استاندارد و دوره هاي آموزشي متناسب با نياز كاربران 
       ▪ ارائه خدمات پشتيباني مستمر 
       ▪ برخورداري از مركز سرويس مجهز و به روز 
       ▪ و مهمترين تعهد ما جلب رضايت مشتريان است

 

محصولات و راهکارهای  ارائه شده توسط  شرکت ژئوبایت:

توتال استیشن- ترازیاب- جی پی اس های دقیق- مترهای لیزری- ترازهای لیزری- لیزراسکنرها-سیستم های موبایل مپینگ - ابزارهای اندازه گیری صنعتی- لوازم جانبی نقشه برداری- شبکه های ایستگاه های دائمی GNSS - تجهیزات کشاورزی دقیق - تجهیزات آشکار سازی زیر سطحی  -  سنسورهای لرزه نگاری و شتاب نگاری- دیجیتایزرهای لرزه نگاری- سیستم تبادل داده ماهواره ای- نرم افزارهای مربوطه