گالری
فلکس لاین پلاس لایکا

 

 Flexline 2


توتال استیشن های سری فلکس لاین لایکا پرفروشترین و پرکاربرد ترین توتال استیشن ها در کشور

 

خانواده توتال استیشن های سری FlexLine Plus  لایکا سری متنوع از تجهیزات نوین نقشه برداری را برای کاربردهای مختلف از نقشه برداری توپوگرافی گرفته تا پروژه های اجرایی راه، تونل، سد سازی و ... در اختیار کاربران قرار می دهد. می توان از مدل های موجود بر حسب نیاز فنی و اجرایی خود انتخاب نمود و ویژگی هایی از قبیل کیبورد طرف دوم، برد طولیابی بدون رفلکتور، نور راهنمای EGL و ... را در زمان نیاز بر توتال استیشن انتخابی اضافه کرد. هر انتخابی داشته باشید کیفیت عملکرد توتال استیشن شما از طرف لایکای سوئیس تضمین شده است.

نرم افزار

در سری جدید Plus نرم­افزار تغییر عمده ای نداشته است. منوی گرافیکی و تنظیمات دسته­بندی شده از جمله تفاوتهایی می باشند که به چشم کاربر آمده و کار با دستگاه را راحت تر کرده اند. مهمترین تغییر در نرم افزار، ارائه دو روش جدید محاسباتی در برنامه ترفیع و همچنین اعمال خودکار دمای اندازه گیری شده سنسور توتال به تصحیحات طول می باشد.

 

کاربرد در نقشه برداری های عمومی و ساختمانی

نسل جدید توتال های TS02 از نظر فیزیکی دچار تغییرات عمده ای شده اند تا حدی که تلسکوپ دستگاه کاملاً تغییر کرده و به لحاظ ساختار ظاهری و ساختار ماژول اندازه گیری فاصله، تحول اساسی پیدا کرده است. تغییر رنگ تلسکوپی، خارج از محور قرار داشتن چشمی نسبت به لنز و پیچ فوکوس بزرگتر و کاربردی تر عمده ترین تغییرات ظاهری قابل مشاهده در این توتال استیشن هاست. این دستگاهها در دو حالت ساده (بدون لیزر) و با لیزر 500 متر ارائه شده و دیگر از امکان افزودن درب کناری حرفه ای با قابلیت ارتباط بلوتوث و مموری استیک و کابل تخلیه Mini USB بهره مند نمی باشد.

 

کاربرد درنقشه برداری در پروژه های اجرایی و عمرانی

در این سری صفحه نمایش با رزولوشن بالا و صفحه کلید آلفانومریک، پورت های ارتباطی بلوتوث و Mini USB، قابلیت تخلیه با فلش مموری و نرم افزارهای قدرتمند Reference Arc ،  Road 2D، COGO ویژگیهای منحصر به فردی را برای استفاده در انواع پروژه های اجرایی از قبیل راهسازی، ساخت تاسیسات، ساخت مجتمع های ساختمانی و صنعتی و... ایجاد کرده است. درب کناری حرفه ای با قابلیت تخلیه بوسیله بلوتوث، پورت Mini USB و فلش مموری بصورت پیش فرض می باشد.

 

با کاربرد در پروژه های تخصصی

صفحه نمایش رنگی از نوع لمسی، دقت های زاویه ای متنوع 1 تا 5 ثانیه و صفحه کلید با نور پس زمینه، نرم افزار های Road 3D و Traverse، منوی گرافیکی جدید و بسیاری قابلیت های دیگر این سری را به بهترین انتخاب برای پروژه های حرفه ای از قبیل: مسیر، ساخت تونل، ساخت و پیاده سازی سازه های صنعتی، پروژه های راه آهن و ... تبدیل کرده است.

 


 نرم افزار تونل برای سری فلکس لاین پلاس لایکا (نسخه 6 به بعد)