گالری
GS08

Leica Viva GS08plus Smart Antenna

 گیرنده ای سبک و با قیمت ایده آل برای کار در شبکه های RTK    

شرکت لایکای سوئیس با ارائه گیرنده GNSS مدل  GS08plus جمع و جور ترین آنتن  هوشمند برای کار در شبکه های   RTK  را ارائه نموده است .

سبک بودن ، اتصال بدون سیم با کنترلر ها ، امکان نصب سیم کارت داخلی و ... آن را برای انواع عملیات نقشه برداری مناسب ساخته است.

این گیرنده امکان اتصال رادیویی را ندارد و برای استفاده در شبکه RTK  تخصصی شده است.

 

سایر قابلیت ها :

 

نرم افزار با کاربری ساده:

آنتن  هوشمند فشرده وسبک    GS08plus با   نرم افزارانقلابی  Captivate  ارائه میشود که قابلیت نمایش  داده های پیچیده  سه بعدی را یصورت  واقعی تر و کارامد تر و بصورت  مدل های ۳ بعدی را دارد .

وجود صفحه نمایش لمسی آشنا برای کاربران (شبیه گوشی های هوشمند)  و نرم افزارهای چیده شده در صفحه شبیه گوشی ها ، کاربران براحتی متوانند با انواع داده ها و طرح های پیچیده کار کنند .

 بدون در نظر گرفتن آنکه شما در حال استفاده از GNSS , توتال استیشن و یا هر دو آنها هستید ، محیط کار یکسان و بسیار ساده میباشد .

 

امکانات بیشمار

زمانی که  captivate در حال ضبط کردن و مدل سازی داده ها بر سر زمین است ,نرم افزار infinity لایکا در حال پردازش اطلاعات در دفتر کار شماست , انتقال روان داده ها تداوم حرکت پروژه شما را تضمین میکند ,لایکا captivate و  infinityبرای ادغام داده های نقشه برداری قبلی و ویرایش سریعتر و کارامد تر به صورت همزمان کار میکنند

 

خدمات پس از فروش تنها با یک اشاره

در راستای یک خدمات پس از فروش فعال, شبکه ای جهانی از افراد حرفه ای و با تجربه تنها به اندازه ی یک کلیک کردن با شما فاصله دارند تا شما را به بهترین شکل در حل مشکلتان یاری کنند

 

کامپیوتر دستی  قدرتمند همراه شما :

در یک کنترلر یا تبلت ,تمامی دفتر کار خود را به همراه دارید و در آن زمان  شما پی میبرد که قابلیت چیره شدن بر تمامی محیط توسط دستان شما ممکن میباشد , کنترلر   CS20و تبلت  CS35نهایت کنترل و راحتی را توسط تغییر پذیری کامل  ارائه میکند, تکنولوژی صفحه ی لمسی  برای راحتی و تسریع امکان پردازش داده ها را در حالی که شما شاهد تصویر ۳ بعدی هستید تجربه ای متفاوت از  Viva GS16برای شما رقم میزند

وجود کنترلر های CS20 Disto که مادول متر لیزری را در خود دارد عملیات نقشه برداری از نقاط پنهان از دید ماهواره ها بسیار ساده تر و سریعتر شده است.

باید این مجموعه را تجربه کنید تا تفاوتهای آن را ببینید.

 Smartworx و captivate به طرز شگفت انگیزی آسان برای یاد گیری و استفاده میباشد

پشتیانی از شبکه های ایستگاه های دائمی :

میتوانید شبکه  ایستگاه دائمی شهرداری تهران را به دستگاه معرفی کردن و تحت آن به دقت چند سانتیمتر در برداشت یا پیاده کردن نقاط برسید.

هم اکنون شبکه های ایستگاه دائمی ذیل در کشور فعال میباشند :

  •  سمت        شبکه شهرداری تهران
  • سیما         شبکه شهرداری اصفهان
  • شمیم        شبکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
  • هدی          شبکه سازمان نقشه برداری کشور
   
 
 
 

common pic_en

 

   
     
   

Leica Viva GS08plus data sheet
Leiva Viva GNSS white paper
Leica Viva GS08plus CE conformity declaration